Wat de natuur ons te vertellen heeft
Als ik door de natuur wandel trekt soms iets mijn aandacht. Als in een 3D film komt het op me af.
Als ik ernaar kijk en luister krijg ik een boodschap door.
Deze vind je terug in 'Inspirerende foto's 3' waar het zich wil laten zien.
Het gaat om het plezier dat we eraan beleven
Keep life simple❤
📖
📖
Wil je op de hoogte blijven van mijn creaties? Volg MijnCreatieveBrein op Facebook.
Teksten mogen gekopieerd worden mits de naam van MijnCreatieveBrein erbij staat
Je wordt heerlijk ontspannen van een klankschalenmassage. Geluidstrillingen doen meer met je dan je misschien denkt.
Ik kwam een stapel afgezaagde boomstammen tegen die aan de weg lagen naast een tuin. Een prachtig plaatje!
Eeuwige discussies over 'het teveel eten van..' Waar ga je tegenwoordig niet dood aan? Eet alles met mate. Door leven ga je ook dood.
Een perfect blad. Dit blad had zo'n mooie kleur en vorm, het viel direct op, op de stoep in de regen.
Voor de een is het vandaag een gewone dag, voor de ander een speciale dag, voor de volgende een spannende dag. Voor de een een werkdag voor de ander een luierdag of zijn laatste vakantiedag. Maar voor iedereen is het vandaag Zondag!
Een ex-kankerpatiënt staat met beide benen op de grond. Met het ene been tussen gezonde mensen en met het andere been tussen lotgenoten.
Als je beter bent verklaard hoor je weer bij de groep 'gezonde mensen'. Maar een ex-kankerpatiënt heeft zo'n aangrijpende periode doorgemaakt dat het nog een hele poos kan duren voordat je je geestelijk ook daadwerkelijk bij die groep voelt horen (vaak blijven er nog restverschijnselen over waar je last van blijft houden). Je bent tegelijkertijd ook verbonden met lotgenoten, die hebben aan een half woord al genoeg.